در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال صورت می‌گیرد؛

 • در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال صورت می‌گیرد؛2017/11/12

  کشف ایده‌های کسب‌وکار در فضای مجازی
  ماراتن تولید محتوا با هدف کشف ایده‌های کسب و کار در فضای مجازی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال تشکیل می‌شود.
  ایران اکونومیست -
  به گزارش ایران اکونومیست ؛رئیس مرکز فناوری ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در جمع خبرنگاران گفت: شرکت‌کنندگان فعال حوزه فضای مجازی در این نمایشگاه از داخل سبد نیازهای حوزه کسب و کار فضای مجازی به طور تصادفی یک نیاز را انتخاب می‌کنند.
   
  سید مرتضی موسویان افزود: این افراد دو روز فرصت دارند تا ایده‌های خود را نسبت به نیاز انتخاب شده تبدیل به محصول مجازی کنند.
   
  وی گفت: صاحبان این ایده‌ها و محصولاتی که قابلیت عملیاتی شده را دارند در نمایشگاه به سرمایه‌گذارانی که از قبل مشخص شده‌اند معرفی می‌شوند.
   
  موسویان در خصوص خریداری این محصولات نیز گفت: صاحبان این ایده‌ها و سرمایه‌گذاران نشست مشترک برگزار می‌کنند و ما نیز تلاش خواهیم کرد تا قراردادی بین طرفین منعقد شود.
   
  یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال با هدف آشنایی هر چه بیشتر فعالان حوزه دیجیتال و شرکت‌های فعال با آخرین تحولات صورت گرفته در حوزه رسانه‌های دیجیتال از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ آبان در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

  در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال صورت می‌گیرد؛